Kovo 8 d. Europe Direct Utena kartu su „Spiečiumi” Utenoje organizavo mokymus tema „Dirbtinis Intelektas – jūsų asmeninis asistentas”, kurie buvo skirti susipažinti su ateities technologijomis ir jų taikymo galimybėmis įvairiose srityse.

Mokymų metu dalyviai turėjo galimybę įsigilinti į įvairias AI taikymo sritis. Vienas iš pagrindinių akcentų buvo galimybė praktiškai išbandyti įrankius, paremtus AI technologijomis, tokius kaip ChatGPT ir Google Gemini. Tai ne tik leido dalyviams suprasti, kaip veikia šie įrankiai, bet ir suteikė praktinių įgūdžių, kurie gali būti naudingi jų profesinėje veikloje.

Mokymus vedė Laimonas Ragauskas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį neformaliojo ugdymo srityje. Jo žinios ir patirtis ne tik leido mums suprasti AI taikymo svarbą skirtingose srityse, bet ir suteikė mums įžvalgų, kaip galime naudotis šiomis technologijomis siekdami efektyvesnių rezultatų savo veikloje.

Šie mokymai yra neatskiriamai nuo Europos skaitmeninio dešimtmečio, kuris siekia stiprinti Europos Sąjungos pozicijas skaitmeninėje erdvėje, dalis. Europos Sąjunga skatina naujų technologijų plėtrą ir jų taikymą, siekdama sukurti konkurencingą ir inovatyvią skaitmeninę ekonomiką.

Vienas iš svarbiausių mokymų pranašumų buvo tai, kad jie nebuvo apriboti tik teorinėmis žiniomis. Dalyviai turėjo galimybę iš karto išbandyti savo žinias praktikoje, kuri suteikė jiems pasitikėjimo ir motyvacijos toliau plėsti savo sugebėjimus šioje srityje.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir bendradarbiavusiems.

 

Europe Direct Utena centro vadovė

Dainora Narkūnienė