Turi vos minutę, kad įvertintum ir iškart atsakytum – trys dalykai, kuriuos išmokai per metus? Ar tai buvo svarbu ir sudėtinga, o gal tiesiog elementaru, bet labai praktiška?

Žinios didžiausią vertę įgyja tada, kai yra nuolat taikomos ir praturtina mūsų įgūdžius. Todėl kviečiame praplėsti akiratį ir dalyvauti 6 mokymų cikle, kuris suteiks patirtiES ir žinių, iškart pritaikomų praktiškai.

Kaip tapti puikiu kalbėtoju? Gal geriau tapti savanoriu ar tarptautinės programos dalyviu? Ką verta žinoti atnaujinant savo drabužių spintą? O į ką būtina atkreipti dėmesį fotografuojant telefonu? Tai – tik keli klausimai, atveriantys duris naujai patirčiai pasaulyje, kuriame apstu anksčiau neregėtų iššūkių. Šeši savo sričių profesionalai su tavim dalinsis įžvalgomis, patarimais ir asmenine patirtimi jau nuo spalio 13 dienos.

Įdomūs pokalbiai ir mokymai laukia kiekvieną savaitę, ketvirtadieniais 16 valandą, ZOOM platformoje.  

Visi mokymai yra nemokami ir vyks šešias savaites nuo spalio 13 dienos – lapkričio 17 dienos.

Nori daugiau? Tapk esamekartu.eu bendruomenės nariu, atrask naujų galimybių sau ir savo draugams – nuo Helsinkio iki Lisabonos.

Nuorodą į mokymus atsiųsime renginio dieną (iki 12.00 val.) tiesiai į jūsų el. paštą, kurį nurodėte per registraciją esamekartu.eu platformoje.

Daugiau ir registracija:

https://esamekartu.eu/lt/event/paversk-issukius-vertinga-patirtimi-ir-naujomis-galimybemis-2022-10-13-2022-11-17-1039/register?fbclid=IwAR0GuEfoueZvaMx8i9ShVs8j723zsT_iTdFT4Lu92K7PjRRQTxkkgAUuLr4