Zero Waste Fest’23 Antalieptėje, kuriame dalyvaujame ir mes, Europe Direct Utena ir Europe Direct Šiauliai! ✨🏞
Šių metų tema – KELIONĖS!
Kelionės ir transportas yra atsakingi už maždaug 24% išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų. Mes keliaujame nuolat – nuo atostogų į šiltus kraštus ir komandiruočių iki kasdieninių kelionių į darbą ar parduotuvę. Tik ar dažnai pagalvojame, kad nuo mūsų keliavimo būdų pasirinkimo, nuo mūsų įpročių ir tradicijų priklauso pasaulio ateitis?
Festivalis kvies diskutuoti ir atrasti tvarius keliavimo būdus, išbandyti alternatyvias transporto priemones ir pasidalinti savo keliavimo įpročiais ir patirtimi. Bendrausime su tvarumo ir aplinkosaugos bendraminčiais, klausysimės įkvepiančių pranešimų ir istorijų!
Čia Jūsų lauks:
🟢 Pokalbių ir muzikos erdvė
🟢 Potyrių ir judesio erdvė
🟢 Dirbtuvių erdvė
🟢 Kino erdvė
🟢 Poilsio ir grožio erdvė
🟢 Skonių turgus
🟢 Vaikų erdvė
🟢 Gėrybių turgelis
ZERO WASTE FEST – gamtai draugiškas renginys, kviečiantis susiburti visus, besidominčius aplinkosauginėmis temomis, klimato kaita, tvaresniu gyvenimo būdu, aktyviu laisvalaikiu ir sveikesne gyvensena. Tai – prasmingas savaitgalio pasirinkimas šeimoms, draugams, kolegoms ir visiems, kas ieško lėto ir gaivaus poilsio, naujų žinių ir įkvėpimo, jaukaus bendruomeniškumo, patyriminių veiklų gamtoje.
Europe Direct Utena ir Europe Direct Šiauliai festivalyje kvies į dirbtuvių erdvę, kurioje turėsite išskirtinę galimybę pakeliauti virtualiu dviračiu po istorinį sėlių kraštą, susipažinti su žymiausiais Utenos, Zarasų, Daugpilio ir Preilių apylinkų objektais 🚴‍♀️ 🚴

Kūrybinių dirbtuvių metu nuotaikingai piešime tekstiliniais dažais ant medvilninių maišelių, kalbėsimės apie keliones, aplankytas vietas ir savo patirtis 🤗

Patirkite lėtą savaitgalio džiaugsmą ✨ Bilietai 👉 bit.ly/43kiE9X

Zero Waste fest’23: Tvarių kelionių pėdsakais! 💚

Daugiau informacijos: www.zerowastefest.lt