Dalyvaukite diskusijoje „Europietiško mąstymo kryptys, šiuolaikinės visuomenės problemos ir ateitis besaikio vartojimo kelyje“ su dešimties knygų autoriumi ir žurnalistu, etiketo specialistu, televizijos laidų vedėju ir visuomenės veikėju G. Drukteiniu.
Pasaulio gyventojų skaičius nuolat auga, tuo tarpu ir vartojimas. Žemė pagamina pakankamai išteklių, kad patenkintų mūsų poreikius, tačiau nekankamai, kad patenkintų visus mūsų norus. Ar mums tikrai reikia tiek, kiek turime? Ar didelis išteklių vartojimas naudingas, juolab ar reikalingas? Ar besaikis vartojimas sprendžia šiuolaikinio žmogaus ir visuomenės problemas? Ar jaučiame prasidėjusią kaitą šiuolaikinio žmogaus dvasioje, kai kalbame apie žaliąjį kursą?
📌 2021 m. spalio 18 d., 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje įsikūręs „Europe Direct Utena“ centras kviečia diskutuoti apie europietiško mąstymo kryptis, problemas, vartojimo kultūrą!
❗ Norint dalyvauti renginyje, reikalingas galimybių pasas
💬 Norėtumėte sudalyvauti kituose renginiuose, surengti savo diskusiją ar pasidalinti idėjomis dėl Europos ateities? Apsilankykite https://futureu.europa.eu