Gegužės 5 d., 17.30 val. Utenos meno mokykloje

„The Ditties“ yra vienintelis Lietuvoje profesionalių džiazo dainininkių trio (Utenoje koncertuos duo), aktyviai koncertuojantis jau 11 metų, atliekantis retro džiazo ir svingo muziką. Europos dienos proga svingo karalienės pristatys naujausią savo programą „Estrada”, kurioje gražiausi lietuviški kūriniai suskambės naujai džiazo, svingo, boogie-woogie ritmuose.

„The Ditties“ muzika atsklindanti iš laikų, kuomet flirtas buvo lėtas, o šokiai – greiti, kai pasaulis buvo truputį naivesnis ir jaunesnis nei šiandien, ir jam apdainuoti užteko trijų balsų harmonijos. Trigubas žavesys, trys nuostabūs balsai, darniai susiliejantys į sąskambius ir atgaivins pašėlusią svingo epochą, pakviesk visus pakeliauti laiku bei pajusti visagalį svingo muzikos kvaitulį, kuriame nėra nieko svarbesnio nei meilė ir romantika.

„The Ditties“ žaismingumas, rafinuotumas, moteriška energija, elegancija, aistra ir profesionalumas pakerės kiekvieną ir neleis Jums ilgai pamiršti trijų divų, trijų nepakartojamų svingo karalienių.

THE DITTIES
Veronika Čičinskaitė-Golovanova – vokalas
Rūta Švipaitė – vokalas

 

Instrumentalistas:

Dmitrij Golovanov – klavišiniai