Lietuvoje veikia greičiausias ES interneto ryšys, bibliotekose sukurtas platus viešos ir nemokamos interneto prieigos tinklas, tačiau net 20,9% Lietuvos suaugusių gyventojų iki šiol neišmoko naudotis internetu, kai tuo tarpu ES šis vidurkis yra 14%. Dar blogesnė situacija su technologijų naudojimu sprendžiant kasdieniniame gyvenime iškylančias problemas – tam nepasirengę net 54, 6 % gyventojų (EBPO tyrimas, 2016). ES numatytas prisitaikymo prie skaitmeninio amžiaus prioritetas labai svarbus Lietuvai, o ypač sparčiai senstantiems regionams. Kaip tik dėl to EUROPE DIRECT Utena numato ypatingą dėmesį skirti veikloms, susijusioms su informacinių technologijų kompetencijų ugdymu bei pasitikėjimo elektronine erdve didinimui, elektroninių paslaugų naudojimu.
Mugės programa:
15 d. 10 val. Gyvenimas be eilių. E.bankininkystė ir kaip išsiimti galimybių pasą?
15 d. 14 val. Bendravimas socialinėje erdvėje (Facebook)
16 d. 14 val Skaitmeninė – kūrybinė laboratorija su programa CANVA. Mandalų kūrimas iš augalų ir perkėlimas į skaitmeninę erdvę.
16 d. Žaidimas su Kahoot. „Ar aš saugus elektroninėje erdvėje?“ (registruojasi grupė, šeima ar klasė pasirinktu laiku)
15 – 16 d. Interaktyvus bibliotekos turas su išmaniąja nuotykių programėle Actionbound „Pažink Uteną“ (registruojasi grupė, šeima ar klasė pasirinktu laiku).
15 – 16 d. Šeimos skaitmeninių veiklų centro veiklų ir neformalaus švietimo programų vaikams pristatymas ir registracija.
Kviečiame!
Į visus mokymus būtina registracija ir galimybių pasas
Telefonu +370 646 11406 arba utena@eudirect.lt
#SkaitmeninėEuropa

Matyti mažiau